Spokojna i uważna mama w 21 dni

Kurs online dla mam, które w codziennym zabieganiu
chcą odnaleźć chwile dla siebie, zyskać więcej spokoju
i mieć szczęśliwe dzieci!


3 tygodnie.

Minimum teorii.

Maksimum praktyki.

Jaka to inwestycja?

Czy te zdania brzmią znajomo?

Jesteś przemęczona, zestresowana i zabiegana.

Ciężko Ci znaleźć czas dla siebie.

W pierwszej kolejności myślisz o potrzebach dzieci i męża, a swoje zostawiasz na koniec.

Masz mało cierpliwości, często się irytujesz i denerwujesz.

Często jesteś dla siebie surowa i słyszysz w głowie krytyczne głosy.

Jeśli na chociaż jedno z tych zdań odpowiedziałaś twierdząco, i chciałabyś to zmienić,
to serdecznie zapraszam Cię do udziału w kursie!

 

Zaczynając od wprowadzenia drobnych zmian do swojego życia, jesteś w stanie wypracować sobie krótkie chwile dla siebie w ciągu dnia, dzięki którym stopniowo zaczniesz odzyskiwać swój wewnętrzny spokój i balans bez wyrzutów sumienia i frustracji.

Odpowiedzią na Twoje trudności jest UWAŻNOŚĆ. 

To Twoja supermoc, która pomaga Ci dotrzeć do Twojego wewnętrznego źródła spokoju, dzięki czemu możesz stać się taką mamą, jaką zawsze chciałaś być!

Uważność (mindfulness) to szczególny rodzaj świadomości. To bycie obecnym i świadomym tego co się dzieje dookoła Ciebie, oraz tego, co się dzieje w Twojej głowie i w Twoim ciele – bez oceniania i wartościowania.

Stan uważności można ćwiczyć poprzez praktykę uważności – to krótkie i efektywne ćwiczenia wykonywane codziennie, które skutecznie pomogą Ci radzić sobie ze stresem i trudami związanymi z macierzyństwem.

Przetestowałam na sobie, i wiem, że to działa! Ale jeśli nie wierzysz mi na słowo, może przekonają Cię setki badań naukowych potwierdzających fizyczne i psychiczne korzyści związane z reguralną praktyką uważności.

Jakie obszary Twojego życia mogą ulec zmianie po pewnym czasie praktyki uważności?

Stres

Będziesz sobie lepiej radziła ze stresującymi i kryzysowymi sytuacjami. Zaczniesz łatwiej zauważać stresujące sytuacje, będziesz w stanie zareagować dużo wcześniej, niż zazwyczaj.

Emocje

Zaczniesz lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami, w tym zmniejszysz poczucie frustracji i nerwowość. Zmniejszysz swoją „reaktywność” na bodźce.

Cierpliwość

Zyskasz więcej spokoju i cierpliwości do dzieci i jest spora szansa, że ograniczysz, a z czasem być może całkiem* przestaniesz na nie krzyczeć! *(tak, to jest możliwe 🙂 )

Akceptacja

Zaczniesz odczuwać większą akceptację rzeczywistości i odróżniać sprawy, na które masz wpływ, od tych, na które nie masz wpływu. Zaczniesz odpuszczać.

Obecność

Zyskasz lepszą uwagę i koncentrację, zaczniesz być bardziej „tu i teraz” dzięki czemu będziesz mogła być bardziej obecna w danej chwili. Będzie to miało bezpośredni wpływ na Twoje relacje z dziećmi (i partnerem), bo w końcu jedną z największych potrzeb Twojego dziecka jest Twój czas i uwaga!

Szczęście

Zaczniesz czuć większą radość i wdzięczność na co dzień. Jest nawet spora szansa, że zaczniesz się częściej uśmiechać! Przestaniesz tak często rozgrzebywać przeszłość, będziesz mniej wybiegać w przyszłość. Zyskasz większy dostęp do łapania chwil, w których po prostu odczuwasz szczęście i spokój.
Rozumiem, być może po przeczytaniu tej listy zaczniesz sobie myśleć, że to zbyt piękne, żeby było możliwe!

No bo jeśli tak faktycznie jest, że uważność to panaceum na wszystkie bolączki, to dlaczego wszyscy o tym nie wiedzą i tego nie ćwiczą?

Ha! Dobre pytanie, też się nad tym często zastanawiam ;). W wielu krajach, takich jak USA czy Wielka Brytania, powstaje coraz więcej programów uczących uważności (Mindfulness) i są już dość mocno rozpowszechnione w przeróżnych instytucjach – w szpitalach, korporacjach, oraz w szkołach. To mnie szczególnie cieszy, by gdybyśmy uczyli się tych prostych zasad i ćwiczeń od dziecka, wyroślibyśmy na zdecydowanie szczęśliwsze społeczeństwo! Ale wszystko przed nami, zawsze można zacząć od siebie. W końcu, jak Gandhi mawia:

Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

W Polsce nurt uważności dopiero zaczyna zyskać na popularności, stąd temat jeszcze w miarę nowy, chociaż już powoli nabiera rozpędu. Mam olbrzymią nadzieję, że to tylko kwestia czasu! Prawda jest taka, że rodzimy się z wysoko rozwiniętą uważnością. Wystarczy poobserwować nasze dzieci – to mistrzowie uważności! Jednak wraz z dorastaniem, w dobie naszych pędzących i przebodźcowanych czasów, tracimy tę umiejętność.

Stąd wierzę, że praktyka uważności to wręcz konieczność w naszych czasach! 

Uważność to podejście do życia, które na wschodzie znane jest od tysięcy lat. I dopiero teraz, gdy jako społeczeństwo zaczynamy podchodzić bardziej świadomie do życia, jest przestrzeń na powrót do uważności. To jest tak jak ze zdrowym odżywianiem się. Jeszcze do niedawna, po rewolucji w produkcji żywności, królowały gotowe dania z supermarketów do odgrzania w mikrofali. Nikt nie patrzył na to, ile wartości odżywczych zawierają posiłki, ani jaki mają skład. Teraz jest zupełniej inaczej. Z drugiej strony, niby większość osób wie, że ruch i zdrowe odżywianie jest koniecznie, aby utrzymać zdrowie i kondycję. Jednak dalej jest mnóstwo osób, które prowadzą siedzący tryb życia i jedzą przetworzoną żywność z supermarketów, a epidemia otyłości dalej jest problemem na skalę światową. No i tutaj może być podobnie z uważnością.

A dlaczego uważność jest szczególnie ważna dla mam?

Będąc mamą, chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej. Czytasz najlepsze książki o wychowaniu, ważne jest dla Ciebie wychowanie w bliskości i szacunku.

Prawda jest taka, że możesz mieć najlepsze intencje, i możesz przeczytać najlepsze poradniki o wychowywaniu dzieci na świecie, a mimo to dalej wpadać w te same schematy negatywnych, automatycznych zachowań. Dlaczego? Bo dopóki…

 • sama nie będziesz w stanie poradzić sobie ze swoimi emocjami…
 • sama nie nauczysz się radzić sobie ze swoim stresem…
 • sama nie nauczysz się łagodności i życzliwości wobec siebie…

…nie będziesz w stanie nauczyć tego wszystkiego swoich dzieci!

W związku z tym mam dla Ciebie dwie wiadomości: dobrą i… mniej dobrą 😉

Dobra jest taka, że z pomocą przychodzi praktyka uważności! (JAK? patrz wyżej)

Mniej dobra jest taka, że to wymaga trochę wysiłku i samo się nie zrobi… (ALE! patrz niżej)

PRAKTYKA UWAŻNOŚCI jest prosta, ale nie jest łatwa. W ćwiczeniach nie ma nic skomplikowanego, każdy jest w stanie się jej nauczyć.  Najtrudniejsze, to przy niej wytrwać i nie zniechęcać się.

Bardzo często przy tworzeniu zdrowych nawyków kierujemy się dobrymi intencjami, jednak często na dobrych intencjach się kończy…

Dlatego do trwałej zmiany potrzebne są:

Zmiana nastawienia

Motywacja wewnętrzna

Monitorowanie postępów

I właśnie tym się kierowałam, tworząc mój kurs!

Co zawiera kurs „Spokojna i Uważna Mama w 21 dni”?

MEDYTACJE PROWADZONE

Każdego dnia kursu masz dostęp do medytacji (trwają od 3 min do 5 min). Dzięki temu wybierzesz te, które odpowiadają Ci najbardziej. Będziesz mogła z nich korzystać w dowolnym momencie, gdy będziesz potrzebowała chwili dla siebie lub momentu zatrzymania. To nasza baza.

KRÓTKA I TREŚCIWA MERYTORYKA

Wiedza w formie video (z prezentacją) lub audio do wyboru. Ćwiczenia do refleksji w formie kart ćwiczeń w pliku pdf. Przerabianie materiałów nie powinno Ci zająć dłużej niż
15-20 min dziennie, do tego możesz słuchać materiałów nie odrywając się od swoich codziennych obowiązków, np. rozkładając pranie lub karmiąc swoje maleństwo!

GRUPA NA FB + MOJE WSPARCIE

*W wersji ze wsparciem: Dostęp do grupy na FB z moim wsparciem oraz do nagrań dwóch spotkań w formie sesji pytań i odpowiedzi (Q&A) z poprzedniej edycji.

l

DZIENNIK PRAKTYKI UWAŻNOŚCI

Pięknie przygotowany dziennik do monitorowania swojej aktywności każdego dnia. Prowadzenie dziennika wspiera w rozwijaniu nawyku praktykowania oraz w autorefleksji.

MATERIAŁY

Czytelne i praktyczne materiały w pdf, w tym wiedza w pigułce, gdy masz mało czasu, podsumowania treści merytorycznych, ćwiczenia i pytania do pogłębionej refleksji. PLUS każda lekcja audio/video zawiera transkrypcję!

t

NAGRANIA SESJI PYTAŃ I ODPOWIEDZI

Dostęp do 6 nagrań sesji Q&A z pytań zadawanych przez kursantki do każdego tygodnia kursu (po 2 nagrania na każdy tydzień), ze szczegółową listą wszystkich pytań zawartych w każdym nagraniu.

Jakie tematy zawierają poszczególne moduły?

TYDZIEŃ 1: Treści
 • Wstęp do uważności.
 • O przekonaniach na temat medytacji i uważności.
 • Praca z Twoimi przekonaniami.
 • Dlaczego to takie ważne, aby dbać o siebie będąc mamą? O skutecznej regeneracji i systemie ukojenia.
 • Obserwacja Twojego dnia.
TYDZIEŃ 2: Treści
 • Znajdź swoje czas i miejsce na praktykę.
 • O Twoich wartościach.
 • Twoje „dlaczego”.
 • O budowaniu nawyków.
 • Tworzymy spójny plan praktyki.
TYDZIEŃ 3: Treści
 • Twój uważny poranek.
 • Twój uważny dzień.
 • Jak działa stres? O stanie zagrożenia i o tym, co pomaga.
 • O samokontroli i zmianie – dlaczego to takie trudne?
 • O potencjalnych przeszkodach i zagrożeniach, oraz jak sobie z nimi radzić.
TYDZIEŃ 1: Medytacje
 • Uważność oddechu
 • Uważność oddechu i liczenie
 • Skan ciała
 • Uważność dźwięków
 • Uważna pauza

 

TYDZIEŃ 2: Medytacje
 • Relaksacja
 • Skan ciała
 • Relaksacja i liczenie oddechów
 • Życzliwość i wsparcie dla siebie
 • Wsparcie siebie w trudnych chwilach
TYDZIEŃ 3: Medytacje
 • Poranna medytacja
 • Wieczorna medytacja
 • Medytacja w chwilach stresu i zwiększonego niepokoju
 • Medytacja góry
 • Medytacja wdzięczności

A może martwisz się, że i tak nie znajdziesz czasu na kurs?

To, co oferuję, to wprowadzenie do tematu uważności, z głównym naciskiem na praktykę.

Zaprojektowałam go z myślą o zajętych i zapracowanych mamach. Sama będąc mamą wiem, że poświęcenie godziny dziennie na kurs online jest poza moimi możliwościami. Dlatego wiedzę teoretyczną ograniczyłam do niezbędnego minimum, tak, abyś była w stanie zrozumieć kontekst oraz miała dobrą bazę do startu. Przewidziałam też przerwy na odetchnięcie i ewentualne nadrobienie zaległości!

Skupiłam się głównie na praktyce, wprowadzanej małymi kroczkami, oraz na ćwiczeniach skłaniających do refleksji i lepszego poznania siebie, przez co zyskasz wewnętrzną motywację do ćwiczeń.

Minimum, które rekomenduję, i po którym już powinnaś zauważyć pierwsze efekty, to wykonywanie codziennych medytacji, które trwają od 3 do 5 minut dziennie.

Co jeszcze może pomóc podjąć decyzję?

Dostęp do platformy kursowej

Przewiduję dostęp do platformy kursowej na 3 lata. Przez ten czas będziesz miała dostęp do każdej kolejnej, ulepszonej edycji kursu. Dlatego nawet jeśli utkniesz lub inne obowiązki wezmą górę, zawsze będziesz mogła wrócić do materiałów. Będzie również możliwość pobrania wszystkich plików dźwiękowych i tekstowych.

Oto niektóre opinie uczestniczek poprzedniej edycji kursu
„Spokojna i Uważna Mama w 21 dni”

Dzięki odkryciu uważności moja codzienność zmieniła się diametralnie. Widzę dużo więcej, rozumiem coraz bardziej siebie i to, co dzieje się dookoła mnie. Udaje mi się coraz częściej odejść od utartych schematów, ucierając (mam nadzieję 🙂 ) nowe, zgodne z tym, jaka chciałabym być. I choć jeszcze długa droga przede mną, to widzę pierwsze efekty. Na prawdę jestem bardziej cierpliwa (choć jakaś cząstka mnie obawiała się, że to niemożliwe), spokojna, z większą radością podchodzę do życia i dużo rzadziej daję się ponieść trudnym emocjom.

Ania otworzyła przede mną wrota uważności i z wielką nadzieją przeszłam przez nie do lepszej wersji mojego życia, w której nieustannie odkrywam coś nowego, niesamowitego.

Szczerze polecam kurs Ani, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że po nim stałam się lepszą mamą i lepszym człowiekiem 🙂

Natalia

Uczestniczka kursu

Prawda jest taka, że nie do końca wierzyłam, że kurs zadziała. Pomyślałam, że 3 tygodnie nie dadzą mi odczuć różnicy. I w sumie kiedy zaczęłam wypełniać ankietę na temat poziomu stresu po kursie, to byłam zszokowana, że intuicyjnie zaznaczam totalnie inny zakres stresu niż przed kursem!

Zdecydowanie polecam kurs Ani. Szczególnie takim osobom, które się wahają. Ja się bardzo wahałam. Robiłam jeszcze kurs Self-Reg oraz brałam udział w innych webinarach. Obawiałam się, że to będzie dla mnie za dużo. Faktycznie, byłam trochę wyłączona z grupy kursowej, a webinary kursowe obejrzałam z dużym opóźnieniem, ale to był niespodziewany wynik tego, że kurs mnie tak bardzo wciągnął!

Przeczytałam kilka książek w nurcie uważności, spokoju, hygge i psychologicznych, przeszłam własną terapię. Miałam poczucie, że na tak wstępnym kursie mogę nie wziąć za wiele dla siebie. Jak bardzo się myliłam! Już po pierwszym nagraniu zdębiałam i niektóre fragmenty odtwarzałam od nowa, żeby się wsłuchać i  zatrzymać. Szczególnie o sile nawyków, stresie. Ania przygotowała naprawdę bardzo dobry kurs! Serdecznie polecam każdemu!

Marysia

Uczestniczka kursu

Co mi dał kurs? Wyrobiłam w sobie zalążek nawyku, żeby rano usiąść na 5 min i pooddychać. I żeby wieczorem, mimo zmęczenia, kataru, czego tam jeszcze , też usiąść na 5 min i przed zaśnięciem pooddychać czy zrobić medytację. Odblokowałam się na sam fakt medytowania. Miałam skojarzenie z hokus pokus, itp. a z Anią to po prostu oddychanie, które relaksuje, zmniejsza napięcie w ciele. Ani zaufałam.

W kursie Ania przekazuje wiedzę teoretyczną, o działaniu mózgu, wiec dowiedziałam się nowych rzeczy. Mam wydłużony czas miedzy bodźcem a reakcją. Nie reaguję pochopnie. Szczególnie już po zakończeniu kursu widzę, że medytacja rano sprawiła, że nie chodzę nerwowo, że się spóźnię zaraz. Nie wali mi serce z nerwów, nie pokrzykuję, żeby już się ogarniali do wyjścia. Wieczorem łagodnie zasypiam. Mogę dać sobie empatię, pomyśleć o sobie dobrze, wesprzeć siebie. Wcześniej tego nie doświadczyłam.  Mam nadzieję że to się utrzyma tak, jak utrzymuje się płaski brzuch, gdy regularnie ćwiczysz.

Ania – wielkie dzięki, że dostroiłam swój układ limbiczny do Twojego – emanujesz tym czymś, że przy Tobie się leczę.

Zuzanna

Uczestniczka kursu

Podsumowując, co dostajesz w ramach kursu?

Medytacje na każdy dzień

Wyrobisz w sobie nawyk medytacji, która będzie Twoim kompasem i źródłem wewnętrznego spokoju. Spróbujesz różnych rodzajów medytacji i wybierzesz te, które Ci najbardziej odpowiadają.

Narzędzia do regulacji emocji

Poznasz sposoby na regulację swoich emocji, dzięki czemu będziesz mniej nerwowo reagować w stresujących sytuacjach.

Narzędzia do redukcji stresu

Poznasz sposoby na obniżanie stresu i ładowanie swoich baterii w ciągu dnia.

Motywacja

Odkryjesz swoje źródło wewnętrznej motywacji, co oznacza, że ćwiczenia będziesz wykonywała z poziomu „chcę” a nie „muszę” lub „powinnam”.
l

Spójny plan

Stworzysz spójny, indywidualny plan swojej praktyki, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, który pomoże Ci kontynuować praktykę po ukończeniu kursu.

Wioska wsparcia

Stały dostęp do grupy kursowej. Poznasz podobnie myślące mamy do Ciebie i uzyskasz dostęp do przechodzenia kursu przy każdej kolejnej edycji.

A co możesz zyskać po ukończeniu kursu?

To zależy od tego, ile będziesz ćwiczyć! Ale jest duże prawdopodobieństwo (bazując na setkach badań naukowych na temat regularnej praktyki uważności), że po ukończeniu kursu staniesz się:

ZDROWSZA

 • Obniżysz swój poziom stresu na co dzień
 • Zwiększysz odporność organizmu
 • Zaczniesz lepiej spać
 • Polepszysz swój nastrój i samopoczucie
 • Zmniejszysz odczuwanie frustracji i niepokoju

BOGATSZA

 • Poczujesz silniejszą więź z dziećmi
  i partnerem
 • Polepszysz swoje relacje z bliskimi
 • Zwiększysz swoją pewność siebie
  i kreatywność
 • Zwiększysz swoją odporność na krytykę (zarówno tą zewnętrzną, jak i wewnętrzną!)

MĄDRZEJSZA

 • Polepszysz swoją pamięć
  i koncentrację
 • Zwiększysz swoją łatwość w podejmowaniu decyzji
 • Zaczniesz być dla siebie milsza
  i bardziej życzliwa
 • Zwiększysz swoje poczucie własnej wartości
 • Zaczniesz częściej działać w zgodzie ze swoimi zasadami

Jeszcze kilka opinii uczestniczek poprzednich edycji

Odkąd skończyłam kurs Ani, moje pojmowanie uważności się zmieniło. Wiem już, że nie chodzi jedynie o bycie tu i teraz, chociaż zatrzymanie w ciągu zabieganego dnia jest ważne. Nie chodzi tylko o słuchanie ptaków i jedzenie z namaszczeniem, chociaż otwartość na otoczenie i świadome przeżuwanie pomagają. Chodzi o coś więcej.

Ania nauczyła mnie, że chodzi o poznanie swoich emocji, o akceptację swoich uczuć, o podarowanie sobie wsparcia i pozwolenie na bycie sobą. Kilka minut uważności dziennie daje mi wgląd w siebie i zrozumienie tego, co się aktualnie dzieje. Trzy głębokie oddechy, krótka medytacja rano lub wieczorem pozwalają mi się zdystansować i zareagować inaczej niż do tej pory. To ważne, kiedy świat pędzi i kiedy jesteś mamą. Gorąco polecam kurs Ani. Otwiera oczy, zwalnia ten szalony pęd. 

Anna Rybicka

Uczestniczka kursu, Prosta Idea

Kurs u Ani mogę polecić każdej mamie! Bez względu na to czy jesteś osobą energiczną i lubiącą wyzwania (jak ja), czy szukasz spokoju i delektowania się chwilami sam na sam ze sobą. Uważność w wydaniu Ani to przede wszystkim wykorzystanie w codziennych, typowo maminych sytuacjach, a równocześnie nadanie im jakiejś magicznej głębi i wiedzy o sobie samej. Medytacje, dbanie o krótkie pauzy i regenerujący oddech dają masę energii i spokoju, a dodatek wiedzy z zakresu psychologii pozwala nam wyciągać wnioski na przykładach zdarzeń gdzie spokój nas zawiódł.

Agata Dąbek

Uczestniczka kursu, Doradca Chustowy

Lepszego kursu nie robiłam. Merytoryka boska. Przerabiam go rano po wstaniu wiec zaczynam dzień od krótkiej medytacji. Zaczęłam wstawać miedzy 5-6 (mój sukces mały) i to taki mój mały luksus dla siebie samej. Najwspanialsze jest to jak go skonstruowałaś. Każdy moduł jest konkretny i bardzo motywujący. Długość za to jest cudownie dostosowana do realiów mam.

Magdalena Kołodziejczyk

Uczestniczka kursu, Bobasowany

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Anna Kuszewska-Sprawka i tworzę projekt Uważna Mama.

Jestem terapeutką i trenerką uważności. Wspieram mamy w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju pomimo codziennego zabiegania.

Sama jestem mamą trójki maluchów (5 lat + 3,5 roku + 6 miesięcy), do tego rozwijam własną działalność. Dlatego stresy codziennego, rodzinnego życia nie są mi obce. Wiem, jak to jest, kiedy próbuję zaspokajać potrzeby wszystkich dookoła, zapominając o sobie. Na szczęście nie dzieje się to w moim życiu zbyt często.

Moim sekretem, jak sobie z tym radzić, jest codzienna praktyka uważności. Nie zawsze jest idealnie, mam swoje chwile słabości jak każdy. Jednak uważność zdecydowanie ułatwia mi życie na każdej płaszczyźnie!

Uważność odkryłam jeszcze zanim zostałam mamą i byłam w stanie praktykować od samego początku, gdy na świat przyszedł mój pierwszy synek. Wierzę, że dzięki mojej praktyce, uniknęłam wielu trudności i wyzwań czyhających na młode mamy. I to dopiero inne mamy uświadomiły mi to w pełni, gdy zaczęły mnie pytać, jak ja to robię, że jestem taka spokojna i zadowolona na codzień, mając dwójkę małych dzieci!

Macierzyństwo pokazało mi pełen zakres możliwości, wykorzystania oraz korzyści płynących z uważności w praktyce. Musiałam też dostosować moją praktykę do mojej nowej codzienności, dlatego głównie w moim podejściu skupiam się na wplataniu uważności do codziennego życia, co sprawia, że praktyka jest dużo bardziej przystępna dla młodych mam.

Zawodowo, ukończyłam studia psychologiczne w Anglii i tam zdobywałam doświadczenie w pracy jako terapeutka oraz trenerka uważności. Obecnie prowadzę indywidualne konsultacje i wsparcie psychologiczne dla mam, warsztaty z uważności, oraz kursy online o tym, jak wprowadzić uważność do swojego życia oraz o świadomym macierzyństwie.

Więcej o mnie możesz poczytać na mojej stronie UWAŻNA MAMA w sekcji O MNIE.

Pełen wykaz mojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego znajdziesz w sekcji SESJE INDYWIDUALNE.

Jaka to inwestycja?

KURS VIP

***Aktualnie niedostępne***
750 zł
 • 3 sesje indywidualne do wykorzystania przez 6 miesiący od zakupu.
 • Dostęp do grupy na FB i 2 sesji pytań i odpowiedzi z poprzedniej edycji.
 • Dostęp do treści przekazywanych w formie video, audio oraz materiały PDF na wygodnej platformie kursowej.
 • Dostęp do transkrypcji ze wszystkich lekcji.
 • Dostęp do 15 medytacji prowadzonych o różnych długościach (między 3 min a 5 min).
 • Dziennik praktyki uważności.
 • 6 nagrań z sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) z poprzednich edycji kursu, ze szczegółową listą wszystkich pytań i tego, w której minucie padają.
 • BONUS: Zestaw medytacji dotyczących dbania o siebie na poziomie ciała, umysłu i duszy (wartość: 89 zł)

MOJA GWARANCJA

Zawsze dbam o to, aby przekazywać wartość w jak najbardziej przystępnej formie. Budowanie relacji z moimi klientkami to dla mnie fundament moich wszelkich działań.

Ważne jest również to, abyś pamiętała, że każdy jest inny, i efekty, które przychodzą dzięki regularnej praktyce, nie dzieją się z dnia na dzień. To pewien proces, który trwa i to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy, jak szybko zaczniesz odczuwać zmiany.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu kurs nie będzie spełniał Twoich oczekiwań,
to daję Ci 7 dni gwarancji na zwrot od dnia rozpoczęcia kursu.

W ten sposób nic nie tracisz próbując, a możesz zyskać na prawdę wiele!

Jeśli masz swoje pytanie lub jakiekolwiek wątpliwości,
pisz śmiało na kontakt@uwaznamama.pl

Polityka prywatności                Regulamin sprzedaży kursu

© Copyright 2022 – Uważna Mama. Wszelkie prawa zastrzeżone.