6-MIESIĘCZNY PROGRAM ROZWOJOWY

CUD Uważności dla Mam

Zacznij uważnie dbać o siebie na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha bez poczucia winy i odzyskaj swój wewnętrzny spokój i radość w macierzyństwie! 

START PROGRAMU: 2 LISTOPADA 2020

Co to jest CUD Uważności dla Mam?

To 6-miesięczny program rozwojowy, dzięki któremu odzyskasz swój wewnętrzny spokój, ujarzmisz swój rozbiegany umysł i zaczniesz być dla siebie ważna

Każdego miesiąca, przez pół roku, otrzymasz konkretne techniki i narzędzia z zakresu uważności i życzliwości dla siebie (mindfulness i self-compassion), dzięki którym dbanie o siebie nie będzie Ci zabierało dużo czasu i będzie dużo skuteczniejsze, niż standardowe sposoby.

Minimum teorii

Podejrzewam, że już teraz jesteś przeładowana treściami edukacyjnymi, dlatego na każdy miesiąc otrzymasz tylko jedną, za to napakowaną po brzegi merytoryczną treścią lekcję. Sama esencja!

Maksimum praktyki

Każdego dnia będziesz otrzymywała ćwiczenia i inspiracje do zatrzymania się i doświadczenia chwili uważności, bez względu na to, co robisz w danym momencie. Nawet najbardziej zapracowana mama będzie w stanie skorzystać i poczuć efekty!

Tona wsparcia

Oprócz wspierającej grupy podobnie myślących kobiet do Ciebie, każdego miesiąca otrzymasz także możliwość spotkania się ze mną na żywo w postaci wirtualnego kręgu (na którym wszystkie się widzimy i słyszymy) oraz sesji pytań i odpowiedzi. 

Jeśli blisko Ci do tych stwierdzeń, to czytaj dalej, bo mam dla Ciebie ważną wiadomość:

Wcale nie musisz się tak czuć!
Zmiana jest możliwa.

Wystarczy zacząć już od 5 minut dziennie, abyś zaczęła widzieć tę zmianę. Ty i Twoi najbliżsi!

A 5 minut dziennie przez pół roku, może zrobić KOLOSALNĄ różnicę w tym, jak się czujesz na co dzień! 

Zobacz, co o programie CUD Uważności dla Mam mówią inne mamy:

CUD Uważności był fantastyczny i mogę go z czystym sumieniem polecić,między innymi przez codzienne przypominajki, prowadzenie za rękę, na pewno za treści. Bardzo dbałaś o nas i o nasz komfort (piszę w liczbie mnogiej, bo myślę, że wiele Dziewczyn miało tak jak ja). 

Bardzo Ci za ten program dziękuję, wiem, że jest tam dużo Twojej wiedzy, pracy i serca. 

Myślę, że CUD jest świetny dla tych, którzy chcą zobaczyć co to rozwój, uważność, bycie bliżej siebie, ale w formie lekkiej i łatwo przyswajalnej, bez długotrwałych ćwiczeń (takich 20 min, które zniechęcają, jeśli człowiek nie praktykował wcześniej).

Mimo, iż chodzę na terapię, jestem po psychologii, to CUD był dla mnie początkiem drogi do bliskości z samą sobą, na ścieżce uważności, z której inaczej wygląda moje życie. Widać i czuć wyraźniej - już nie buntuję się tak często i nie wybieram utartych ścieżek, nie działam automatycznie, tylko z większą refleksją przyglądam się temu co jest i pozwalam sobie na czucie nawet tych nienajwygodniejszych emocji.

Za niedługo powiększy nam się rodzina i dołączę do grona matek z trójką dzieci. Wiem, że masz trzech synków i myślę sobie, że dam radę mając trójkę, bo dzięki Twoim kursom, medytacjom i uważności, której mnie nauczasz, będzie mi trochę łatwiej :).

Olga

Uczestniczka poprzedniej edycji

Program CUD uważności dla Mam był dla mnie pierwszym zetknięciem się z tematem uważności. Przez pół roku czułam się, że jestem prowadzona za rękę w głąb siebie, mogłam poczuć się bezpiecznie i spokojnie z samą sobą, ze swoimi myślami. W programie nauczyłam się też dobrych, a zarazem drobnych rzeczy, które mogę zrobić dla samej siebie, by mniej złościć się na dziecko, męża, a przede wszystkim siebie. Nauczyłam się bycia dobrą egoistką, która rozumie siebie, swoje zachowanie, a jednocześnie nie krzywdzi tym postępowaniem osób w swoim otoczeniu. 

Dzięki temu, że program trwał pół roku miałam szansę przeżyć z uważnością przekrój sytuacji z życia: powrót do pracy, wakacje, choroby, odstawienie od piersi, codzienne trudności i obowiązki, smutki i radości. Z uważnością łatwiej było zaakceptować mi to, co się działo.

Nawet teraz, praktycznie rok po zakończeniu programu, stosuję techniki, które mnie wspierają: medytacje, zauważanie swoich emocji, nieobwinianie się za wszystko, tylko zrozumienie sytuacji. 

Udział w programie pociągnął mnie, by szukać i poznawać uważność bardziej, wprowadzać ją do życia rodziny. Nauczyłam się rozumieć siebie, może nie tak na 100%, ale na pewno zadanie domowe z podstawy odrobiłam. Od tamtego czasu techniki uważności polecałam już wielu osobom, również innym mamom, ale też nastolatkom czy młodym kobietom.

Aniu, dziękuję Ci za to pół roku, czuję, że rzeczywiście zmieniło moje życie na lepsze :). Zwłaszcza, że to wciąż trwa. Już zastanawiałam się, czy wziąć udział w programie ponownie, jeszcze nie podjęłam decyzji, bo czeka mnie gorący czas. W połowie grudnia będę rodzić naszego wyczekanego synka i czuję, że potrzebuję się bardziej przygotować do porodu, niż przy córce. Niemniej dzięki Twoim medytacjom i tego, czego się już nauczyłam, jest to wyjątkowe doświadczenie. Dziękuję, że dzięki Tobie nauczyłam się oddychać, bo tego kompletnie wcześniej nie umiałam!

Mam nadzieje, że dotrzesz do tych, co tego potrzebują.

Ania

Uczestniczka poprzedniej edycji

Co dostajesz w ramach CUDu Uważności dla Mam?

To pół roku wspólnej podróży po krainie uważności, gdzie będziemy zwiedzać obszary związane z dbaniem o swoje ciałoumysł oraz duszę (jeden obszar na każdy miesiąc). 

Temat miesiąca

Otrzymujesz esencjonalną lekcję, która będzie Cię prowadziła każdego miesiąca (rotacja między dbaniem o ciało, umysł i duszę). 

Szczegółowy spis wszystkich tematów znajdziesz niżej.

Kalendarz medytacji

Otrzymasz dostosowany do Twojego poziomu zaawansowania kalendarz z medytacjami na każdy dzień miesiąca. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedziała, co masz robić każdego dnia!

Ćwiczenia i inspiracje

Zróżnicowane ćwiczenia uważnościowe i rozwojowe, które pomogą Ci być coraz bardziej przytomną, obecną i świadomą. Tak, abyś dobrała swój indywidualny zestaw ćwiczeń, które działają dla Ciebie.

Grupa wsparcia

Dostęp do zamkniętej grupy na FB, na której omawiamy wspólnie treści z wykładów, ćwiczeń oraz doświadczenia z medytacji. Posty z ćwiczeniami, moje wsparcie w komentarzach oraz możliwość zadawania pytań i wymiany doświadczeń w bezpiecznej przestrzeni. 

Wirtualne kręgi na żywo

Raz w miesiącu widzimy się i słyszymy w wirtualnym kręgu (do wyboru sesja dzienna lub wieczorna). To okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami z danego miesiąca, refleksjami na temat ćwiczeń i lekcji, czy po prostu otrzymanie empatii. Tutaj głównie Wy mówicie, ja + inne uczestniczki dają wsparcie i empatię.

Sesja pytań i odpowiedzi

Raz w miesiącu odbywa się sesja, na której Wy zadajecie pytania, a ja odpowiadam. Mogę tu też rozwinąć tematy merytoryczne i opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z danym tematem. Będę odnosiła się także do tego, co będzie się działo na grupie w danym miesiącu. 

Dołącz do programu CUD Uważności dla Mam już teraz!

Ze względu na charakter programu i moje wsparcie dla każdej z uczestniczek, na ten moment przyjmuję 
TYLKO 50 osób.

W programie nauczysz się uważnego dbania o siebie na poziomie CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY.

Dzięki temu, zbudujesz lepszą relację ze sobą w tych obszarach, co sprawi, że zaczniesz odczuwać głęboki spokój, więcej radości i więcej lekkości w życiu. Na jakie KONKRETNE zmiany w swoim życiu możesz liczyć?

I jeszcze kilka opinii o programie CUD Uważności dla Mam:

CUD Uważności dla Mam był dla mnie kontynuacją mojej przygody z uważnością po kursie Spokojna i Uważna Mama w 21 dni i okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu mogłam bardziej zgłębić temat uważności, wprowadzić go w swoją rutynę dnia, tak aby stał się mym nawykiem, dzięki któremu mogłam zauważyć i przetrwać najtrudniejsze chwile ze sobą samą czy 3 dzieci 😉 

Pamiętam jedno popołudnie, które było dla mnie bardzo emocjonalnie ciężkie i nie mogłam się tego stanu z siebie wyzbyć. Zamknęłam się w sypialni, bo czułam, że ciężko jest mi nad sobą zapanować i chciałam sobie jakoś pomóc. Postanowiłam zrobić kilka medytacji z Ani kursu wspierających w trudnych chwilach, a na koniec medytację emocji, którą do tej pory robiłam raczej w spokoju ducha i z lekką głową. Pierwszy raz zrobiłam ją w naprawdę w ciężkich emocjach i poczułam to wszystko w całym ciele. Dałam wybrzmieć tym emocjom, aż całe moje ciało zaczęło drżeć, na koniec popłynęły mi łzy i dopiero poczułam się wolna. 

Mówię Wam uważność to MAGIA. Dziękuję Aniu, że mi pokazałaś jak jej używać.

Ela

Uczestniczka poprzedniej edycji

Doskonale pamiętam, że praca z Tobą i udział w kursie "Spokojna i Uważna Mama w 21 dni" i w „Cudzie” były dla mnie jak tramoplina. Pojawiłaś się u mnie w życiu w idealnym czasie - mama dwójki maluchów plus nowa praca= dużo stresu.

Dzięki Tobie weszłam na drogę uważności z wytrwałością realizuje ja do dziś, zdobywam nową wiedzie i praktykuje.

Ogromnym odkryciem była praca z przekonaniami i myślami. Na początku ciężko było mi medytować regularnie. Ale dziś wiem, że to ładuje moje akumulatory.  Szlam dalej, inspirowałam się kolejnymi osobami ale i tak często wracam do Twoich medytacji, które mam nagrane w telefonie. Zmiany w życiu i myśleniu o sobie ale i o otaczającym świecie są nieocenione.  Dziękuję i powodzenia w nowym projekcie️.

Wiola

Uczestniczka poprzedniej edycji

Jakie tematy będziemy poruszać w programie?

MODUŁ 1 / CIAŁO
Relacja z ciałem

 O moich osobistych doświadczeniach i przełomowych momentach na drodze do odbudowy relacji z ciałem.

Jak budować relację z ciałem?

Sposoby i ćwiczenia na odbudowywanie relacji z ciałem.

 MEDYTACJA MIESIĄCA:

Czucie i akceptacja ciała.

MODUŁ 2 / UMYSŁ
Pułapki umysłu

Co to są i jak działają zniekształcenia poznawacze, czyli pułapki naszego umysłu?

Jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować na co dzień? 

Obserwacja swoich myśli.

 MEDYTACJA MIESIĄCA:

Świadomość myśli

MODUŁ 3 / DUSZA
Sztuka odpuszczania

Dlaczego tak nam trudno odpuszczać?

Co pomaga w odpuszczaniu?

Jak sobie radzić z oczekiwaniami wobec dziecka?

Trening odpuszczania.

 MEDYTACJA MIESIĄCA:

Medytacja na odpuszczenie.

MODUŁ 4 / CIAŁO
Wyzwalacze emocji

Co to są i jak działają wyzwalacze emocji?

Jak sobie z nimi radzić i jak z nimi pracować?

Obserwacja swoich wyzwalaczy.

 MEDYTACJA MIESIĄCA:

Świadomość emocji.

MODUŁ 5 / UMYSŁ
Przekonania

Czym są przekonania, jak powstają i jak je wyłapywać?

Najczęstsze przekonania na temat bycia mamą i dbania o siebie.

10 kroków do transformacji swoich przekonań.

 MEDYTACJA MIESIĄCA:

Życzliwa dobroć dla mam.

MODUŁ 6 / DUSZA
W pogoni za szczęściem

Czym jest szczęście, czym jest radość i czym się różnią?

Co nam stoi na przeszkodzie w odczuwaniu szczęścia?

Co pomaga w odczuwaniu większego szczęścia i radości na co dzień?

 MEDYTACJA MIESIĄCA:

Przyjmowanie dobra.

Jeszcze więcej opinii od uczestniczek programu...

Jak mi dobrze po tej medytacji! 

W jej trakcie moje dzieci wpadły do pokoju, w którym byłam i skakały koło mnie, po mnie, a mnie to wcale nie zirytowało, czułam więc radość, że źródła mojej radości do mnie przyszły.  

uczestniczka poprzedniej edycji


Przez ten miesiąc nauczyłam się świadomie 'przeżywać' swoje emocje. 

Po prostu z nimi być i wtedy jest mi łatwiej ich doświadczać. Niby tylko chwila, ale przy systematyczności naprawdę dużo daje :). Dziękuję za ten miesiąc i jestem gotowa na więcej :).  

UCZESTNICZKA POPRZEDNIEJ EDYCJI  


Zaakceptowałam bardziej siebie, swoje potrzeby.   

Dawniej zaspokajałam potrzeby wszystkich na około i szukałam ich aprobaty. Teraz potrafię się zatroszczyć o siebie, dostrzec czego potrzebuje, jak się czuje. Nigdy tego nie widziałam, to jak nowe życie, na zupełnie innych warunkach!  

UCZESTNICZKA POPRZEDNIEJ EDYCJI  


Bardzo dobrze mi zrobiła ta medytacja.   

Poczułam ulgę, ogromną ulgę. I czułam bardzo wyraźnie, w którym miejscu w ciele mam dużo do pracy w kwestii odpuszczenia sobie i moim bliskim. Serce mnie wzruszyło bardzo.  

UCZESTNICZKA POPRZEDNIEJ EDYCJI  


Dołączając do programu TERAZ otrzymasz także SPECJALNE BONUSY!

BONUS #1

Kurs online: Spokojna i Uważna Mama w 21 dni (349 zł)

Dostęp do mojego flagowego kursu, który przeszło już setki kobiet!

Wejdź jeszcze głębiej w świat uważności, wyrób sobie nawyk codziennej medytacji, aby czerpać z niej jeszcze więcej korzyści! Poznaj mechanizmy działania stresu, odkryj swoje wartości i wyrób w sobie wewnętrzną motywację do codziennej praktyki uważności. 

Dostęp do kursu otrzymujesz od razu po zakupie programu na 12 miesięcy!

BONUS #2

Zestaw uważnych relaksacji SKUTECZNY ODPOCZYNEK (79 zł)

Zestaw zawiera 6 cudownie relaksujących medytacji oraz e-book o tym jak skutecznie odpoczywać.

BONUS #3

Medytacje dbania o siebie (89 zł)

Zestaw 7 medytacji tematycznych związanych z dbaniem o siebie na poziomie ciała, umysłu i duszy.  

Płatność ratalna

3 x 230 zł

/ całość 690 zł

Oferta ważna tylko dla pierwszych 25 osób, później cena rośnie.

Płatność w 3 wygodnych ratach po 230 zł.

Pierwsza rata płatna przy zakupie. Kolejna pobierana automatycznie po 30 dniach od zakupu. 

W razie pytań o szczegóły pisz na kontakt@uwaznamama.pl.


Kim jestem i dlaczego robię, to co robię?

Anna Kuszewska-Sprawka

UWAŻNA MAMA

Jestem terapeutkątrenerką uważności oraz mamą trójki chłopców.

Wspieram inne mamy w odnajdywaniu ich wewnętrznego spokoju, pomimo codziennego zabiegania.

Moją misją jest przybliżyć mamom ideę uważnego i świadomego życia i macierzyństwa, bo wierzę, że to klucz do bycia spełnioną i szczęśliwą kobietą i matką.

Uważność znam nie tylko z teorii, sama praktykuję ją od 7 lat, co pomaga mi żyć w równowadze, coraz bliżej siebie i swoich potrzeb.

Oferuję kursy onlinezestawy z medytacjami oraz indywidualne sesje terapeutyczne.

Możesz mnie znaleźć na mojej stronie, fanpage Uważna Mama – Anna Kuszewska-Sprawkaoraz w grupie MAM Uważność.

Masz jakieś pytania?
Może tutaj znajdziesz odpowiedź:

Kiedy zaczyna się program i ile trwa?

Program rozpoczyna się 2 listopada i wtedy otrzymujesz dostęp do głównej platformy kursowej ze wszystkimi materiałami na dany miesiąc. Materiały z kolejnych modłów będą udostępniane na początku każdego kolejnego miesiąca (w sumie 6 modułów w 6 miesięcy). 

Czy muszę być na spotkaniach na żywo?

Tylko jeśli chcesz! Terminy spotkań na żywo będziesz otrzymywała w mailu na każdy miesiąc. Będziesz miała możliwość wyboru terminu w ciągu dnia (11:00-13:00) lub wieczorem (21:00-23:00). Każde spotkanie na żywo będzie nagrywane, dlatego jeśli akurat danego miesiąca nie będziesz mogła uczestniczyć w spotkaniu, będziesz miała dostęp do nagrania.

Sesje pytań i odpowiedzi będą odbywały się na grupie na FB, powtórki będą zamieszczane na platformie. 

Pozostałe materiały będziesz mogła przerabiać w dowolnym dla siebie momencie.   

Czy muszę się pokazywać i coś mówić podczas spotkań na żywo?

Tylko jeśli chcesz! Będziemy miały możliwość widzenia się i słyszenia, ale udział w spotkaniach jest dobrowolny. Jeśli będziesz chciała uczestniczyć na żywo, ale nie chcesz się ujawniać, możesz być tylko na odsłuchu - bez pokazywania się czy mówienia. Pełna dowolność!

Czy dostanę fakturę?

Tak, po każdym zakupie faktura wystawiana jest automatycznie i powinnaś otrzymać ją elektronicznie. Jeśli potrzebujesz fakturę na inne dane, proszę o maila na adres: kontakt@uwaznamama.pl. 

Polityka prywatności   Regulamin sprzedaży

© Copyright 2020 - Uważna Mama - Anna Kuszewska-Sprawka. Wszelkie prawa zastrzeżone.