Spokojna i uważna mama w 21 dni

Kurs online dla mam, które w codziennym zabieganiu
chcą odnaleźć chwile dla siebie, zyskać więcej spokoju
i mieć szczęśliwe dzieci!


KOLEJNA EDYCJA: 30 LIPCA
 – 19 SIERPNIA 2018


3 tygodnie.

Minimum teorii.

Maksimum praktyki.

Kolejna edycja kursu jesienią.
Zapisz się na listę osób zainteresowanych,
a otrzymasz wszystkie informacje dotyczące kursu jako pierwsza!

Czy te zdania brzmią znajomo?

Jesteś przemęczona, zestresowana i zabiegana.

Ciężko Ci znaleźć czas dla siebie.

W pierwszej kolejności myślisz o potrzebach dzieci i męża, a swoje zostawiasz na koniec.

Masz mało cierpliwości, często się irytujesz i denerwujesz.

Często krytykujesz siebie (lub innych).

Jeśli na chociaż jedno z tych zdań odpowiedziałaś twierdząco, i chciałabyś to zmienić,
to serdecznie zapraszam Cię do udziału w kursie!

 

Zaczynając od wprowadzenia drobnych zmian do swojego życia, jesteś w stanie wypracować sobie krótkie chwile dla siebie w ciągu dnia, dzięki którym stopniowo zaczniesz odzyskiwać swój wewnętrzny spokój i balans bez wyrzutów sumienia i frustracji.

Odpowiedzią na Twoje trudności jest UWAŻNOŚĆ. 

To Twoja supermoc, która pomaga Ci dotrzeć do Twojego wewnętrznego źródła spokoju, dzięki czemu możesz stać się taką mamą, jaką zawsze chciałaś być!

Uważność (mindfulness) to szczególny rodzaj świadomości. To bycie obecnym i świadomym tego co się dzieje dookoła Ciebie, oraz tego, co się dzieje w Twojej głowie i w Twoim ciele – bez oceniania i wartościowania.

Stan uważności można ćwiczyć poprzez praktykę uważności – to krótkie i efektywne ćwiczenia wykonywane codziennie, które skutecznie pomogą Ci radzić sobie ze stresem i trudami związanymi z macierzyństwem.

Przetestowałam na sobie, i wiem, że to działa! Ale jeśli nie wierzysz mi na słowo, może przekonają Cię setki badań naukowych potwierdzających fizyczne i psychiczne korzyści związane z reguralną praktyką uważności.

Jakie obszary Twojego życia mogą ulec zmianie po pewnym czasie praktyki uważności?

Stres

Będziesz sobie lepiej radziła ze stresującymi i kryzysowymi sytuacjami. Zaczniesz łatwiej zauważać stresujące sytuacje, będziesz w stanie zareagować dużo wcześniej, niż zazwyczaj.

Emocje

Zaczniesz lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami, w tym zmniejszysz poczucie frustracji i nerwowość. Zmniejszysz swoją “reaktywność” na bodźce.

Cierpliwość

Zyskasz więcej spokoju i cierpliwości do dzieci i jest spora szansa, że ograniczysz, a z czasem być może całkiem* przestaniesz na nie krzyczeć! *(no dobra, prawie całkiem 😉 )

Akceptacja

Zaczniesz odczuwać większą akceptację rzeczywistości i odróżniać sprawy, na które masz wpływ, od tych, na które nie masz wpływu. Zaczniesz odpuszczać.

Obecność

Zyskasz lepszą uwagę i koncentrację, zaczniesz być bardziej “tu i teraz” dzięki czemu będziesz mogła być bardziej obecna w danej chwili. Będzie to miało bezpośredni wpływ na Twoje relacje z dziećmi (i partnerem), bo w końcu jedną z największych potrzeb Twojego dziecka jest Twój czas i uwaga!

Szczęście

Zaczniesz czuć większą radość i wdzięczność na co dzień. Jest nawet spora szansa, że zaczniesz się częściej uśmiechać! Przestaniesz tak często rozgrzebywać przeszłość, będziesz mniej wybiegać w przyszłość. Zyskasz większy dostęp do łapania chwil, w których po prostu odczuwasz szczęście i spokój.
Rozumiem, być może po przeczytaniu tej listy zaczniesz sobie myśleć, że to zbyt piękne, żeby było możliwe!

No bo jeśli tak faktycznie jest, że uważność to panaceum na wszystkie bolączki, to dlaczego wszyscy o tym nie wiedzą i tego nie ćwiczą?

Ha! Dobre pytanie, też się nad tym często zastanawiam ;). W wielu krajach, takich jak USA czy Wielka Brytania, powstaje coraz więcej programów uczących uważności (Mindfulness) i są już dość mocno rozpowszechnione w przeróżnych instytucjach – w szpitalach, korporacjach, oraz w szkołach. To mnie szczególnie cieszy, by gdybyśmy uczyli się tych prostych zasad i ćwiczeń od dziecka, wyroślibyśmy na zdecydowanie szczęśliwsze społeczeństwo! Ale wszystko przed nami, zawsze można zacząć od siebie. W końcu, jak Gandhi mawia:

Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

W Polsce nurt uważności dopiero zaczyna zyskać na popularności, stąd temat jeszcze w miarę nowy, chociaż już powoli nabiera rozpędu. Mam olbrzymią nadzieję, że to tylko kwestia czasu! Prawda jest taka, że rodzimy się z wysoko rozwiniętą uważnością. Wystarczy poobserwować nasze dzieci – to mistrzowie uważności! Jednak wraz z dorastaniem, w dobie naszych pędzących i przebodźcowanych czasów, tracimy tę umiejętność.

Stąd wierzę, że praktyka uważności to wręcz konieczność w naszych czasach! 

Uważność to podejście do życia, które na wschodzie znane jest od tysięcy lat. I dopiero teraz, gdy jako społeczeństwo zaczynamy podchodzić bardziej świadomie do życia, jest przestrzeń na powrót do uważności. To jest tak jak ze zdrowym odżywianiem się. Jeszcze do niedawna, po rewolucji w produkcji żywności, królowały gotowe dania z supermarketów do odgrzania w mikrofali. Nikt nie patrzył na to, ile wartości odżywczych zawierają posiłki, ani jaki mają skład. Teraz jest zupełniej inaczej. Z drugiej strony, niby większość osób wie, że ruch i zdrowe odżywianie jest koniecznie, aby utrzymać zdrowie i kondycję. Jednak dalej jest mnóstwo osób, które prowadzą siedzący tryb życia i jedzą przetworzoną żywność z supermarketów, a epidemia otyłości dalej jest problemem na skalę światową. No i tutaj może być podobnie z uważnością.

A dlaczego uważność jest szczególnie ważna dla mam?

Będąc mamą, chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej. Czytasz najlepsze książki o wychowaniu, ważne jest dla Ciebie wychowanie w bliskości i szacunku.

Prawda jest taka, że możesz mieć najlepsze intencje, i możesz przeczytać najlepsze poradniki o wychowywaniu dzieci na świecie, a mimo to dalej wpadać w te same schematy negatywnych, automatycznych zachowań. Dlaczego? Bo dopóki…

 • sama nie będziesz w stanie poradzić sobie ze swoimi emocjami…
 • sama nie nauczysz się radzić sobie ze swoim stresem…
 • sama nie nauczysz się łagodności i życzliwości wobec siebie…

…nie będziesz w stanie nauczyć tego wszystkiego swoich dzieci!

W związku z tym mam dla Ciebie dwie wiadomości: dobrą i… mniej dobrą 😉

Dobra jest taka, że z pomocą przychodzi praktyka uważności! (JAK? patrz wyżej)

Mniej dobra jest taka, że to wymaga trochę wysiłku i samo się nie zrobi… (ALE! patrz niżej)

PRAKTYKA UWAŻNOŚCI jest prosta, ale nie jest łatwa. W ćwiczeniach nie ma nic skomplikowanego, każdy jest w stanie się jej nauczyć.  Najtrudniejsze, to przy niej wytrwać i nie zniechęcać się.

Bardzo często przy tworzeniu zdrowych nawyków kierujemy się dobrymi intencjami, jednak często na dobrych intencjach się kończy…

Dlatego do trwałej zmiany potrzebne są:

Zmiana nastawienia

Motywacja wewnętrzna

Monitorowanie postępów

I właśnie tym się kierowałam, tworząc mój kurs!

Co zawiera kurs “Spokojna i Uważna Mama w 21 dni”?

Kurs w wersji BASIC

MEDYTACJE PROWADZONE Uzyskasz dostęp do 15 różnych medytacji trwających 3-5 min. Dzięki temu wybierzesz te, które odpowiadają Ci najbardziej. Będziesz mogła z nich korzystać w dowolnym momencie, gdy będziesz potrzebowała chwili dla siebie lub momentu zatrzymania. To nasza baza.

KRÓTKA I TREŚCIWA MERYTORYKA Wiedza w formie video (z prezentacją) lub audio do wyboru. Ćwiczenia do refleksji w formie kart ćwiczeń w pliku pdf. Przerabianie materiałów nie powinno Ci zająć dłużej niż 15-20 min dziennie, do tego możesz słuchać materiałów nie odrywając się od swoich codziennych obowiązków, np. rozkładając pranie lub karmiąc swoje maleństwo!

DZIENNIK PRAKTYKI UWAŻNOŚCI Pięknie przygotowany dziennik do monitorowania swojej aktywności każdego dnia.

MATERIAŁY Czytelne i praktyczne materiały w pdf, w tym wiedza w pigułce gdy masz mało czasu, podsumowania treści merytorycznych, ćwiczenia i pytania do pogłębionej refleksji.

WEBINAR Q&A Raz w tygodniu transmisja na żywo z sesji pytań i odpowiedzi Q&A w której odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości, które zebrały się przez tydzień ćwiczeń.

 

Kurs w wersji PREMIUM

To, co kurs w wersji BASIC

oraz

GRUPA FB

Dostęp do tajnej grupy na FB, w której będziemy się wzajemnie motywować do ćwiczeń i dzielić refleksjiami.

DOSTAJESZ MOJE PEŁNE WSPARCIE PODCZAS TRWANIA KURSU.

Będę śledzić Twoje postępy i wspierać Cię w razie trudności, obiecuję Ci moje pełne zaangażowanie!

 

Kurs w wersji VIP

https://uwaznamama.pl/produkt/kurs-basic/To, co kurs w wersji PREMIUM

oraz

4 SPOTKANIA ONLINE W WIRTUALNYM KRĘGU WSPARCIA

Spotkania online w formie wirtualnego kręgu,
w kameralnym gronie, podczas których skupiamy się na omawianiu poszczególnych tygodni pracy i, jeśli taka potrzeba, przerabiamy ćwiczenia wspólnie.

3 spotkania w trakcie trwania kursu + 1 spotkanie na podsumowanie tydzień po zakończeniu kursu (co również daje możliwość nadrobienia zaległości).

Ze względu na kameralny charakter pracy przewiduję maksymalnie 7 uczestniczek.

 Dlaczego warto wybrać opcję PREMIUM i VIP?

W grupie jest siła i moc, oraz niesamowite wsparcie. To najczęściej dzięki pracy w grupie osiąga się najlepsze wyniki. Czasami samo usłyszenie, że inne mamy przechodzą przez podobne trudności co Ty, daje niesamowite poczucie ulgi, a także zwiększa wewnętrzną motywację do zmiany i wytrwania w nowych postanowieniach.​

I przy okazji zyskujesz możliwość lepszego poznania podobnie myślących kobiet!

Oprócz tego, kupując do 27 lipca 2018 wersję PREMIUM lub VIP dostajesz niesamowite BONUSY!
4 video poradniki z praktycznymi wskazówkami od ekspertek w swoich dziedzinach!

Jak stosować Self-Reg i samoregulację wobec samej siebie?

Natalia Fedan

Ekspertka Self-Reg, psycholog, Self-Reg Polska

Co Ci może dać pozytywna dyscyplina? 

Anna Żakiewicz

Ekspertka Pozytywnej Dyscypliny, Relacja - Pozytywna Sytuacja

Jak się nie umniejszać i dbać o swoje potrzeby i granice w relacjach?

Agnieszka Sochar

Psycholog, terapeutka, autorka książek

Jak zadbać o życie intymne po urodzeniu dzieci?

Anka Grzywacz

Coaching seksu i związków, Anka Grzywacz Coaching

Jakie tematy zawierają poszczególne moduły?

TYDZIEŃ 1
 • Wstęp do uważności.
 • Dlaczego to takie ważne, aby dbać o siebie będąc mamą? O skutecznej regeneracji.
 • O przekonaniach na temat medytacji i uważności.
 • Praca z Twoimi przekonaniami.
 • Obserwacja Twojego dnia.
TYDZIEŃ 2
 • Znajdź swoje czas i miejsce na praktykę.
 • O Twoich wartościach.
 • Twoje „dlaczego”.
 • O budowaniu nawyków.
 • Tworzymy spójny plan praktyki.
TYDZIEŃ 3
 • Twój uważny poranek.
 • Twój uważny dzień.
 • Jak działa stres? O stanie zagrożenia.
 • O samokontroli i zmianie – dlaczego to takie trudne?
 • O potencjalnych przeszkodach i zagrożeniach, oraz jak sobie z nimi radzić.

A może martwisz się, że i tak nie znajdziesz czasu na kurs?

To, co oferuję, to wprowadzenie do tematu uważności, z głównym naciskiem na praktykę.

Zaprojektowałam go z myślą o zajętych i zapracowanych mamach. Sama będąc mamą wiem, że poświęcenie godziny dziennie na kurs online jest poza moimi możliwościami. Dlatego wiedzę teoretyczną ograniczyłam do niezbędnego minimum, tak, abyś była w stanie zrozumieć kontekst oraz miała dobrą bazę do startu. Przewidziałam też przerwy na odetchnięcie i ewentualne nadrobienie zaległości!

Skupiłam się głównie na praktyce, wprowadzanej małymi kroczkami, oraz na ćwiczeniach skłaniających do refleksji i lepszego poznania siebie, przez co zyskasz wewnętrzną motywację do ćwiczeń.

Minimum, które rekomenduję, i po którym już powinnaś zauważyć pierwsze efekty, to wykonywanie codziennych medytacji, które trwają od 3 do 5 minut dziennie.

Co jeszcze może pomóc podjąć decyzję?

Dostęp do platformy kursowej

Przewiduję dostęp do platformy kursowej na kolejne 3 lata. Przez ten czas będziesz miała dostęp do każdej kolejnej, ulepszonej edycji kursu. Dlatego nawet jeśli utkniesz lub inne obowiązki wezmą górę, zawsze będziesz mogła wrócić do materiałów. Będzie również możliwość pobrania wszystkich plików dźwiękowych i tekstowych.

Dostęp do grupy kursowej

Do każdej edycji jest nowa grupa kursowa. Najlepsze jest to, że poprzednie uczestniczki mają dostęp do wszystkich kolejnych grup! W ten sposób za każdym razem, gdy ruszy kolejna edycja kursu, będziesz miała możliwość przechodzenia kursu ponownie, razem z każdą kolejną grupą!

Oto niektóre opinie uczestniczek poprzedniej edycji kursu
“Spokojna i Uważna Mama w 21 dni”

Dzięki odkryciu uważności moja codzienność zmieniła się diametralnie. Widzę dużo więcej, rozumiem coraz bardziej siebie i to, co dzieje się dookoła mnie. Udaje mi się coraz częściej odejść od utartych schematów, ucierając (mam nadzieję 🙂 ) nowe, zgodne z tym, jaka chciałabym być. I choć jeszcze długa droga przede mną, to widzę pierwsze efekty. Naprawdę jestem bardziej cierpliwa (choć jakaś cząstka mnie obawiała się, że to niemożliwe), spokojna, z większą radością podchodzę do życia i dużo rzadziej daję się ponieść trudnym emocjom.

Ania otworzyła przede mną wrota uważności i z wielką nadzieją przeszłam przez nie do lepszej wersji mojego życia, w której nieustannie odkrywam coś nowego, niesamowitego.

Szczerze polecam kurs Ani, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że po nim stałam się lepszą mamą i lepszym człowiekiem 🙂

Natalia

Uczestniczka kursu

Prawda jest taka, że nie do końca wierzyłam, że kurs zadziała. Pomyślałam, że 3 tygodnie nie dadzą mi odczuć różnicy. I w sumie kiedy zaczęłam wypełniać ankietę na temat poziomu stresu po kursie, to byłam zszokowana, że intuicyjnie zaznaczam totalnie inny zakres stresu niż przed kursem!

Zdecydowanie polecam kurs Ani. Szczególnie takim osobom, które się wahają. Ja się bardzo wahałam. Robiłam jeszcze kurs Self-Reg oraz brałam udział w innych webinarach. Obawiałam się, że to będzie dla mnie za dużo. Faktycznie, byłam trochę wyłączona z grupy kursowej, a webinary kursowe obejrzałam z dużym opóźnieniem, ale to był niespodziewany wynik tego, że kurs mnie tak bardzo wciągnął!

Przeczytałam kilka książek w nurcie uważności, spokoju, hygge i psychologicznych, przeszłam własną terapię. Miałam poczucie, że na tak wstępnym kursie mogę nie wziąć za wiele dla siebie. Jak bardzo się myliłam! Już po pierwszym nagraniu zdębiałam i niektóre fragmenty odtwarzałam od nowa, żeby się wsłuchać i  zatrzymać. Szczególnie o sile nawyków, stresie. Ania przygotowała naprawdę bardzo dobry kurs! Serdecznie polecam każdemu!

Marysia

Uczestniczka kursu

Co mi dał kurs? Wyrobiłam w sobie zalążek nawyku, żeby rano usiąść na 5 min i pooddychać. I żeby wieczorem, mimo zmęczenia, kataru, czego tam jeszcze , też usiąść na 5 min i przed zaśnięciem pooddychać czy zrobić medytację. Odblokowałam się na sam fakt medytowania. Miałam skojarzenie z hokus pokus, itp. a z Anią to po prostu oddychanie, które relaksuje, zmniejsza napięcie w ciele. Ani zaufałam.

W kursie Ania przekazuje wiedzę teoretyczną, o działaniu mózgu, wiec dowiedziałam się nowych rzeczy. Mam wydłużony czas miedzy bodźcem a reakcją. Nie reaguję pochopnie. Szczególnie już po zakończeniu kursu widzę, że medytacja rano sprawiła, że nie chodzę nerwowo, że się spóźnię zaraz. Nie wali mi serce z nerwów, nie pokrzykuję, żeby już się ogarniali do wyjścia. Wieczorem łagodnie zasypiam. Mogę odczuć, że na przykład mam ramiona spięte, mogę dać sobie empatii, pomyśleć o sobie dobrze, wesprzeć siebie. Wcześniej tego nie doświadczyłam. Poznałam też podczas spotkań na żywo kilka dziewczyn, którym kurs dał coś innego, z innych powodów przyszły, ale słuchanie ich jest dopełniające, pomocne, towarzyskie, wspierające, żeby wytrwać w ćwiczeniach. Mam nadzieję że to się utrzyma tak, jak utrzymuje się płaski brzuch, gdy regularnie ćwiczysz.

Ania – wielkie dzięki, że dostroiłam swój układ limbiczny do Twojego – emanujesz tym czymś, że przy Tobie się leczę.

Zuzanna

Uczestniczka kursu

Podsumowując, co dostajesz w ramach kursu?

Medytacje na Każdy dzień

Wyrobisz w sobie nawyk medytacji, która będzie Twoim kompasem i źródłem wewnętrznego spokoju. Spróbujesz różnych rodzajów medytacji i wybierzesz te, które Ci najbardziej odpowiadają.

Narzędzia do regulacji emocji

Poznasz sposoby na regulację swoich emocji, dzięki czemu będziesz mniej nerwowo reagować w stresujących sytuacjach.

Narzędzia do redukcji stresu

Poznasz sposoby na obniżanie stresu i ładowanie swoich baterii w ciągu dnia.

Motywacja

Odkryjesz swoje źródło wewnętrznej motywacji, co oznacza, że ćwiczenia będziesz wykonywała z poziomu “chcę” a nie “muszę” lub “powinnam”.
l

Spójny plan

Stworzysz spójny, indywidualny plan swojej praktyki, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, który pomoże Ci kontynuować praktykę po ukończeniu kursu.

Wioska wsparcia

Stały dostęp do grupy kursowej. Poznasz podobnie myślące mamy do Ciebie i uzyskasz dostęp do przechodzenia kursu przy każdej kolejnej edycji.

A co możesz zyskać po ukończeniu kursu?

To zależy od tego, ile będziesz ćwiczyć! Ale jest duże prawdopodobieństwo (bazując na setkach badań naukowych na temat regularnej praktyki uważności), że po ukończeniu kursu staniesz się:

ZDROWSZA

 • Obniżysz swój poziom stresu na co dzień
 • Zwiększysz odporność organizmu
 • Zaczniesz lepiej spać
 • Polepszysz swój nastrój i samopoczucie
 • Zmniejszysz odczuwanie frustracji i niepokoju

BOGATSZA

 • Poczujesz silniejszą więź z dziećmi
  i partnerem
 • Polepszysz swoje relacje z bliskimi
 • Zwiększysz swoją pewność siebie
  i kreatywność
 • Zwiększysz swoją odporność na krytykę (zarówno tą zewnętrzną, jak i wewnętrzną!)

MĄDRZEJSZA

 • Polepszysz swoją pamięć
  i koncentrację
 • Zwiększysz swoją łatwość w podejmowaniu decyzji
 • Zaczniesz być dla siebie milsza
  i bardziej życzliwa
 • Zwiększysz swoje poczucie własnej wartości
 • Zaczniesz częściej działać w zgodzie ze swoimi zasadami

Jeszcze kilka opinii uczestniczek poprzedniej edycji

Cieszę się, że wybrałam opcję kursu ze spotkaniami. Mogłam zadać różne pytania, opowiadać co się u mnie wydarzyło w minionym tygodniu w kontekście medytacji i życia osobistego, dostać wiele informacji zwrotnych, słuchać doświadczeń innych mam, poznać światy innych mam, dowartościować się, upewnić się, że działam w dobrym kierunku, poznać dodatkową wiedzę w zakresie i medytacji, i emocji i samej siebie.

Nawiązałam relację z Anią, która zarówno podczas kursu jak i po kursie była dla mnie wsparciem. Z dwoma mamami piszemy sobie teraz prywatnie i świadomość, że one też medytują daje mi motywację i poczucie wspólnoty. Poza tym dzięki spotkaniom na pewno łatwiej mi było śledzić posty na grupie Facebook z kursu i angażować się w pisanie komentarzy – dużo skorzystałam słuchając i czytając innych. To był szczególny czas przyjaźni i akceptacji.

Zuzanna

Uczestniczka kursu w wersji "VIP"

Kurs u Ani mogę polecić każdej mamie! Bez względu na to czy jesteś osobą energiczną i lubiącą wyzwania (jak ja), czy szukasz spokoju i delektowania się chwilami sam na sam ze sobą. Uważność w wydaniu Ani to przede wszystkim wykorzystanie w codziennych, typowo maminych sytuacjach, a równocześnie nadanie im jakiejś magicznej głębi i wiedzy o sobie samej. Medytacje, dbanie o krótkie pauzy i regenerujący oddech dają masę energii i spokoju, a dodatek wiedzy z zakresu psychologii pozwala nam wyciągać wnioski na przykładach zdarzeń, gdzie spokój nas zawiódł

Agata Dąbek

Uczestniczka kursu, Doradca Chustowy

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Anna Kuszewska-Sprawka i tworzę projekt Uważna Mama.

Jestem terapeutką i trenerką uważności. Wspieram mamy w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju pomimo codziennego zabiegania.

Sama jestem mamą dwóch bardzo żywych chłopców (3 lata i 1,5 roku) oraz żoną równie żywego męża, do tego rozwijam własną działalność. Dlatego stresy codziennego, rodzinnego życia nie są mi obce. Wiem, jak to jest, kiedy próbuję zaspokajać potrzeby wszystkich dookoła, zapominając o sobie. Na szczęście nie dzieje się to w moim życiu zbyt często.

Moim sekretem, jak sobie z tym radzić, jest codzienna praktyka uważności. Nie zawsze jest idealnie, mam swoje chwile słabości jak każdy. Jednak uważność zdecydowanie ułatwia mi życie na każdej płaszczyźnie!

Uważność odkryłam jeszcze zanim zostałam mamą, i byłam w stanie praktykować od samego początku, gdy na świat przyszedł mój pierwszy synek. Wierzę, że dzięki mojej praktyce, uniknęłam wielu trudności i wyzwań czyhających na młode mamy. I to dopiero inne mamy uświadomiły mi to w pełni, gdy zaczęły mnie pytać, jak ja to robię, że jestem taka spokojna i zadowolona na codzień, mając dwójkę małych dzieci!

Macierzyństwo pokazało mi pełen zakres możliwości, wykorzystania oraz korzyści płynących z uważności w praktyce. Musiałam też dostosować moją praktykę do mojej nowej codzienności, dlatego głównie w moim podejściu skupiam się na wplataniu uważności do codziennego życia, co sprawia, że praktyka jest dużo bardziej przystępna dla młodych mam.

Zawodowo, ukończyłam studia psychologiczne w Anglii i tam zdobywałam doświadczenie w pracy jako terapeutka oraz trenerka uważności. Obecnie prowadzę indywidualne konsultacje i wsparcie psychologiczne dla mam, warsztaty z uważności, oraz kursy online o tym, jak wprowadzić uważność do swojego życia oraz o świadomym macierzyństwie.

Więcej o mnie możesz poczytać na mojej stronie UWAŻNA MAMA w sekcji O MNIE.

Pełen wykaz mojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego znajdziesz w sekcji SESJE INDYWIDUALNE.

Jaka to inwestycja?

FANTASTYCZNE BONUSY DO WERSJI PREMIUM I VIP 

4 VIDEO PORADNIKI:

Jak stosować Self-Reg i samoregulację wobec samej siebie?

Natalia Fedan

Ekspertka Self-Reg, psycholog, Self-Reg Polska

Co Ci może dać pozytywna dyscyplina? 

Anna Żakiewicz

Ekspertka Pozytywnej Dyscypliny, Relacja - Pozytywna Sytuacja

Jak się nie umniejszać i dbać o swoje potrzeby i granice w relacjach?

Agnieszka Sochar

Psycholog, terapeutka, autorka książek

Jak zadbać o życie intymne po urodzeniu dzieci?

Anka Grzywacz

Coaching seksu i związków,, Anka Grzywacz Coaching

Do końca promocji i bonusów zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

MOJA GWARANCJA

Zawsze dbam o to, aby przekazywać wartość w jak najbardziej przystępnej formie. Budowanie relacji z moimi klientkami to dla mnie fundament moich wszelkich działań.

Dlatego z mojej strony dołożę wszelkich starań, abyś była w pełni zaopiekowana podczas trwania kursu. Każda uczestniczka kursu ma dostęp do tajnej grupy na FB na której będę codziennie, będę udzielała odpowiedzi na pytania i komentarze, gdy potrzeba udzielała wsparcia. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby wspierać moje kursantki i odpowiadać na ich potrzeby.

Ważne jest również to, abyś pamiętała, że każdy jest inny, i efekty, które przychodzą dzięki regularnej praktyce, nie dzieją się z dnia na dzień. To pewien proces, który trwa i to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy, jak szybko zaczniesz odczuwać zmiany.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu kurs nie będzie spełniał Twoich oczekiwań,
to daję Ci 7 dni gwarancji na zwrot od dnia rozpoczęcia kursu.

W ten sposób nic nie tracisz próbując, a możesz zyskać na prawdę wiele!

Jeśli masz swoje pytanie lub jakiekolwiek wątpliwości,
pisz śmiało na kontakt@uwaznamama.pl – odpowiem na każdą wiadomość! 
Polityka prywatności 

Regulamin sprzedaży kursu

© Copyright 2018 – Uważna Mama. Wszelkie prawa zastrzeżone.